Dostawa

Bezpłatna dostawa

Zamówienia powyżej 200 zł dostarczamy bezpłatnie.

Odbiór osobisty

Na terenie Warszawy istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionych produktów. Zapraszamy po odbiór do sklepu HAPPY GO LUCKY, mieszczącego się na ulicy Lanciego 12 lokal 5.

Przesyłka kurierska – 19 zł

Współpracujemy z uznanymi dostawcami, których siatka kurierów pozwala nam dotrzeć nawet w najdalsze zakamarki naszego kraju. Spodziewaj się przesyłki dostarczanej przez DHL, DPD lub UPS. Koszt dostawy jest niezależny od kuriera, który dotrze do Ciebie z przesyłką od nas.

Przesyłka z odbiorem w punkcie DPD pickup – 17 zł

Jeśli nie masz pewności, że kurier dotrze do Ciebie, istnieje możliwość odbioru przesyłki w punkcie odbioru DPD pickup. Wybierz tę opcję oraz lokalizację najbliższego punktu odbioru podczas finalizacji składania zamówienia.

Przesyłka z odbiorem w punkcie UPS ACCESS Point – 17 zł

Jeśli nie masz pewności, że kurier dotrze do Ciebie, istnieje możliwość odbioru przesyłki w punkcie odbioru UPS ACCESS Point. Wybierz tę opcję oraz lokalizację najbliższego punktu odbioru podczas finalizacji składania zamówienia.

Przesyłka inPost z odbiorem w paczkomacie – 12 zł

Odbierz przesyłkę w paczkomacie InPost. Wybierz tę opcję oraz lokalizację najbliższego paczkomatu podczas finalizacji składania zamówienia.

Przesyłka z odbiorem w punkcie odbioru Poczty Polskiej – 13 zł

Odbierz przesyłkę w punkcie odbioru Poczty Polskiej. Wybierz tę opcję oraz lokalizację najbliższego punktu podczas finalizacji składania zamówienia.